Zacznij podejmować decyzje biznesowe z Google Analytics 4

Google Analytics 4

Zacznij podejmować decyzje biznesowe z Google Analytics 4

Żeby podejmować dobre decyzje musisz mieć zaufanie do swoich danych. Jeżeli chcesz mięć pewność, że zbierane dane są poprawne a narzędzie skonfigurowane wg obowiązujących best practice zgłoś się do nas. Oferujemy wsparcie na każdym etapie pracy z Google Analytics od analizy potrzeb i celów biznesowych, przez ułożenie tracking planu i implementacje, aż po analizę zebranych danych, raportowanie oraz rekomendacje dalszych działań.

Zaufali nam

Usługi

Audyt

Kluczem do poprawnej implementacji Google Analytics jest znajomość celu strony lub aplikacji, dlatego zanim zaczniemy audyt najpierw przeprowadzimy z Tobą wywiad by poznać potrzeby biznesowe. W następnej kolejności dokładnie sprawdzimy całą implementacje czy jest poprawna i czy zbierane dane pomogą CI w osiąganiu Twoich celów.

Konfiguracja i Implementacja

Nie wiesz jak poprawnie skonfigurować usługę Google Analytics 4, a tym bardziej jak wdrożyć zbieranie danych. Dobrze trafiłeś, zajmujemy się tym od wielu lat. Wspólnie ustalimy priorytety a aspekt techniczny zostaw nam. W większości tematów jesteśmy niezależni, ale jeżeli będzie konieczność będziemy współpracować z Twoim działem IT.

Strona WWW i Aplikacje

Wspólnie zadbamy o optymalne wdrożenie analityki nie tylko na web, ale jeżeli jest potrzeba również w aplikacji.
Możesz na nas liczyć w konfiguracji narzędzia analitycznego tak aby idealnie pasowało do potrzeb Twojej firmy i nie potrzebujesz dodatkowych zasobów do otagowania całego serwisu.
Ułożymy tracking plan dla aplikacji, zonboardujemy developerów i całkowicie przejmiemy nadzór nad implementacją techniczną.

Wdrażamy kulturę analityczną w organizacji

Być może masz już wdrożone Google Analytic ale nie wiesz jak wyciągnąć odpowiednie wnioski? Zgłoś się do nas z problemem biznesowym a my przeanalizujemy Twoje dane i przedstawimy Ci rekomendacje rozwiązania. Wspólnie zadbamy też o wprowadzenie kultury analitycznej w Twojej firmie.

Budujemy dashboardy, które odpowiadają na Twoje pytania

Prezentacja danych to druga najważniejsza rzecz po ich przygotowaniu. Wybierając nas możesz liczyć na w pełni automatyczny dashboard dopasowany do Twoich celów biznesowych, który na bieżąco pozwoli Ci monitorować Twoje KPI. Portfolio naszych narzędzi jest szerokie m.in. Looker Studio, Power Bi czy Tableu.

Pracujemy na

1. Analiza potrzeb oraz celów biznesowych

Analityka i dane mają pomóc spełniać potrzeby oraz cele Twojej firmy. Żeby prawidłowo wykonać naszą prace najpierw musimy je poznać i wspólnie wyznaczyć makro oraz mikro cele Twojej strony lub aplikacji.

2. Przygotowanie tracking planu oraz implementacja

Znając cele na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia będziemy mogli zaproponować jakie interakcje i informacje powinniśmy śledzić na Twojej stronie lub aplikacji a po Twojej akceptacji wdrożymy go w życie.

3. Wizualizacja oraz analiza danych

Aby zebrana dane miały wartość, należy je odpowiednio zagregować, przedstawić w odpowiedniej formie graficznej oraz wyciągnąć wnioski. Zrobimy to wszystko w ramach naszej współpracy.

4. Rekomendacje i dalszy rozwój

Na podstawie przeanalizowanych danych zaproponujemy Ci działania przybliżające Cię do realizacji Twoich celów biznesowych .

Wykorzystanie danych w czasie rzeczywistym - case study TVP

Wykorzystanie danych w czasie rzeczywistym - case study TVP

Jako jedna z niewielu firm możemy pochwalić się wspólną publikacją z Google na blogu thinkwithgoogle.com. Google docenił realizowany projekt z Telewizją Polską, dla której wdrażaliśmy całą infrastrukturę Google Analytics 4 i wykorzystywanie danych z Big Query w czasie rzeczywistym.

ga_certyfikat
ads_certyfikat
ux_pm_certyfikat

Napisz do nas

Pozostało znaków:
2000