Strony internetowe

Tworzymy strony z myślą o użytkownikach, którzy będą z nich korzystać. Dbamy o to, aby nasze strony miały logiczny i intuicyjny układ budowy. Prostota i funkcjonalność jest dla nas najważniejsza.​

Web Analityka

Pomożemy Ci zacząć gromadzić dane z Twojej strony. Dzięki zebranym informacjom będziemy mogli odpowiedź na pytania dotyczące działania portalu oraz przygotować automatyczne raporty.

App Analityka

Wdrażamy analitykę dla aplikacji. Na podstawie zebranych danych, tak jak w przypadku web analityki tworzymy automatyczne raporty, które wspierają decyzje biznesowe.

Kampanie reklamowe

Prowadzisz biznes ale zbyt mało osób o tym wie? Daj im siebie znaleźć. Nie ma nic lepszego dla biznesu niż potencjalny klient, który sam nas szuka. Reklamy w Google kierujemy z myślą o małych firmach. ​

Content

Tworzymy treści, opisy dopasowane do danego biznesu. Odpowiedna treść pomaga wyróżnić się wśród konkurencji i dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Produkując treści zawsze poznajemy branże i naszych odbiorców.

Konsultacja

Potrzebujesz konsultacji z obszaru naszych usług? Napisz do nas z jakim problemem się borykasz, a postaramy Ci się pomóc. Koszt konsultacji w zależności od usługi 100 - 200zł/1h.

Dlaczego My?

Twoje zadowolenie jest dla nas ważne!

Tworząc treści pamiętamy o oczekiwaniach i odpowiednio je dostrajamy do grona odbiorców.

Zaangażowanie i kreatywność

Pracujemy i poruszamy się w świecie Digital, a swoją wiedzę wykorzystujemy w dostarczaniu produktów przyjaznych zwykłemu użytkownikow ​

Doświadczenie

Nasze zasoby czasowe są ograniczone, dlatego współpracujemy tylko z kilkoma klientami w jednym miesiącu. Angażujemy się w każdy projekt na 100%.​​

Bo my to lubimy robić!

My naprawdę jaramy się światem Digital. Robimy to, co lubimy i sprawia to nam ogromną satysfakcję.​

Proces współpracy

1. Konsultacja

Na początek chcemy poznać Twoje potrzeby. Na tym etapie staramy się ustalić cele i wymagania klienta oraz nasze możliwości zasobowe i technologiczne.

2. Wycena

Po zapoznaniu się z potrzebami przygotowujemy wycenę naszej pracy. Po akceptacji warunków i ustaleniu ram czasowych podpisujemy umowę z 20% zaliczką.

3. Realizacja

Na tym etapie rozpoczynamy prace projektowe. Pierwsze propozycje przedstawiamy klientowi, aby ustalić najlepszą opcję. Po ustaleniu szczegółów kończymy realizację.

4. Finalizacja

To etap kiedy klient jest zadowolony z wyniku prac a wszystkie ewentualne poprawki zostały wdrożone. Finalizacją współpracy jest wystawienie faktury i oddanie produktu lub usługi.

Poglądowy cennik usług

Dokładna wycena uzależniona jest od indywidualnych uzgodnień. Ceny podglądowe.

Strona Internetowa Podstawowa

650 - 1300zł

z VAT

Strona Internetowa Rozbudowana

min. 2100zł

z VAT

Konsultacja 1h

150zł

za 1H z VAT

Formularz kontaktowy

Prześlij do nas wiadomość, a wrócimy z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe.