Web Analityka

Pomożemy Ci zacząć gromadzić dane z Twojej strony. Dzięki zebranym informacjom będziemy mogli odpowiedź na pytania dotyczące działania portalu oraz przygotować automatyczne raporty.

Analityka Internetowa

App Analityka

Wdrażamy analitykę dla aplikacji. Na podstawie zebranych danych, tak jak w przypadku web analityki tworzymy automatyczne raporty, które wspierają decyzje biznesowe.

cookie management

Consent Management Platform

Pomożemy wybrać najlepsze narzędzie cookie managment dla Twojego biznesu. Przy wyborze bierzemy pod uwagę wielkość oraz specyfikę Twojej firmy. Dostosujemy narzędzie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze cenowo oraz funkcjonalnie.

Dlaczego My?

Pomagamy biznesowi

Tworząc analitykę podchodzimy do każdej firmy indywidualnie. Nasze rozwiązania jest dostosowane do potrzeb danej firmy.

Zaangażowanie i kreatywność

Każdy sklep czy strona internetowa WWW jest inna, dlatego tworzymy niestandardowe rozwiązania dostosowane pod oczekiwania danej branży.

Doświadczenie

Zajmujemy się analityką internetową od ponad 5 lat. Wdrożyliśmy ponad 50 kont Google Analytics w różnych firmach z wielu branż.

Proces współpracy

1. Konsultacja

Na początek chcemy poznać Twoje potrzeby. Na tym etapie staramy się ustalić cele i wymagania klienta oraz nasze możliwości zasobowe i technologiczne.

2. Wycena

Po zapoznaniu się z potrzebami przygotowujemy wycenę naszej pracy. Po akceptacji warunków i ustaleniu ram czasowych podpisujemy umowę z 20% zaliczką.

3. Realizacja

Na tym etapie rozpoczynamy prace projektowe. Pierwsze propozycje przedstawiamy klientowi, aby ustalić najlepszą opcję. Po ustaleniu szczegółów kończymy realizację.

4. Finalizacja

To etap kiedy klient jest zadowolony z wyniku prac a wszystkie ewentualne poprawki zostały wdrożone. Finalizacją współpracy jest wystawienie faktury i oddanie produktu lub usługi.

Formularz kontaktowy

Prześlij do nas wiadomość, a wrócimy z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe.