Web Analityka

Pomożemy Ci zacząć gromadzić dane z Twojej strony. Dzięki zebranym informacjom będziemy mogli odpowiedź na pytania dotyczące działania portalu oraz przygotować automatyczne raporty.

App Analityka

Wdrażamy analitykę dla aplikacji. Na podstawie zebranych danych, tak jak w przypadku web analityki tworzymy automatyczne raporty, które wspierają decyzje biznesowe.

Dlaczego My?

Pomagamy biznesowi

Tworząc analitykę podchodzimy do każdej firmy indywidualnie. Nasze rozwiązania jest dostosowane do potrzeb danej firmy.

Zaangażowanie i kreatywność

Każdy sklep czy strona internetowa WWW jest inna, dlatego tworzymy niestandardowe rozwiązania dostosowane pod oczekiwania danej branży.

Doświadczenie

Zajmujemy się analityką internetową od ponad 5 lat. Wdrożyliśmy ponad 50 kont Google Analytics w różnych firmach z wielu branż.

Proces współpracy

1. Konsultacja

Na początek chcemy poznać Twoje potrzeby. Na tym etapie staramy się ustalić cele i wymagania klienta oraz nasze możliwości zasobowe i technologiczne.

2. Wycena

Po zapoznaniu się z potrzebami przygotowujemy wycenę naszej pracy. Po akceptacji warunków i ustaleniu ram czasowych podpisujemy umowę z 20% zaliczką.

3. Realizacja

Na tym etapie rozpoczynamy prace projektowe. Pierwsze propozycje przedstawiamy klientowi, aby ustalić najlepszą opcję. Po ustaleniu szczegółów kończymy realizację.

4. Finalizacja

To etap kiedy klient jest zadowolony z wyniku prac a wszystkie ewentualne poprawki zostały wdrożone. Finalizacją współpracy jest wystawienie faktury i oddanie produktu lub usługi.

Formularz kontaktowy

Prześlij do nas wiadomość, a wrócimy z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe.