O nas

Pracujemy wykorzystując narzędzia: Google Analytics, Google Tag Manager, Big Query, Data Studio i Firebase. Wdrażamy pełen zakres – od stworzenia wymagań po ich implementację. Realizujemy również szkolenia dopasowane do potrzeb danej firmy.

Poznaj nas

Rafał Piszczatowski

Co-Founder

Specjalizuję się w analityce internetowej od ponad 7 lat. Poruszam się w środowisku stworzonym przez Google: Google Analytics, GTM, DataStudio.

Dostarczam klientom dane, które pozwalają zrozumieć zachowania potencjalnego klienta oraz ocenić jakość i skuteczność strony.

Zapraszam do śledzenia bloga: https://bettersteps.pl/blog/. Dostępne są tam artykuły na temat wdrożeń narzędzi oraz wykorzystania danych.

Poza pracą miłośnik sportu, a w szczególności squasha oraz długich tras rowerowych.
cetyfikat_ga4

Adam Brzostek

Co-Founder

Zajmuję się analityką internetową od 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywałem w dużych korporacjach: najpierw na rynku krajowym w Orange Polska a obecnie przy projektach międzynarodowych w Sanofi Aventis.

Specjalizuje się w optymalizacji ścieżki konwersji oraz łączeniu danych online z danymi offline. Przy projektowaniu procesów przepływu danych staram się je maksymalnie zautomatyzować, aby końcowy użytkownik mógł skupić się na konkretnych wynikach.

Prywatnie moje pasje to filmy biograficzne, przy których muszę powstrzymywać się od otworzenia Wikipedii, sneakersy oraz rower.

cetyfikat_ga4

Nasze umiejętności

Specjalizujemy się w analityce internetowej wykorzystując narzędzia i rozwiązania od Google:

Google Analytics
100%
Data Studio
95%
Google Tag Manager
100%
Big Query
90%

Dołącz do nas

Masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w analityce internetowej i szukasz dodatkowych zleceń? Napisz do nas. 

Nasi klienci o nas

"Prowadzę firmę fotowoltaiczną. Firma Bettersteps zbudowała od zera całe raportowanie. Dziękuje za profesjonalne i rzetelne podejście!"
Kamil Andruszkiewicz
właściciel ecoabm.pl
"W ramach współpracy dostałem czytelny i prosty raport, który odpowiada na moje główne pytania i pozwala podejmować decyzje dotyczące wydatków w sieci."
Jan Piekarski
właściciel bialystokddd.pl
"Przy budowie nowej strony torsluzewiec.pl firma Bettersteps podpięła wszystkie analityczne narzędzia i stworzyła bardzo sprawnie raport analizujący ruch portalowy oraz działania reklamowe w Internecie."
Mateusz Błaszczak
partner TorSłużewiec.pl