Google Analytics 4

Zacznij podejmować decyzje biznesowe z Google Analytics 4

Żeby podejmować dobre decyzje musisz mieć zaufanie do swoich danych. Jeżeli chcesz mięć pewność, że zbierane dane są poprawne, a narzędzie skonfigurowane według obowiązujących best practices zgłoś się do nas.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie pracy z Google Analyticis od analizy potrzeb i celów biznesowych, przez ułożenie tracking planu i implementacje, aż po analizę zebranych danych, raportowanie oraz rekomendacje dalszych działań.

Na co możesz liczyć

Proces współpracy

1.Analiza potrzeb oraz celów biznesowych

Analityka i dane mają pomóc spełniać potrzeby oraz cele Twojej firmy. Żeby prawidłowo wykonać naszą prace najpierw musimy je poznać i wspólnie wyznaczyć makro oraz mikro cele Twojej strony lub aplikacji.

2.Przygotowanie tracking planu oraz dobór narzędzi

Znając cele na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia będziemy mogli zaproponować jakie interakcje i informacje powinniśmy śledzić na Twojej stronie lub aplikacji a po Twojej akceptacji wdrożymy go w życie

3.Wizualizacja oraz analiza danych

Aby zebrana dane miały wartość, należy je odpowiednio zagregować, przedstawić w odpowiedniej formie graficznej oraz wyciągnąć wnioski. Zrobimy to wszystko w ramach naszej współpracy

4.Rekomendacje i dalszy rozwój

Na podstawie przeanalizowanych danych zaproponujemy Ci działania przybliżające Cię do realizacji Twoich celów biznesowych .

FAQ

Oczywiście. Jeśli Twoja strona nie jest jeszcze zgodna z polityką RODO możemy wdrożyć pełne zarządzanie ciasteczkami. Implementujemy je najnowszą metodą od Google, która może pozwolić na modelowanie odrzuconych ciastek, dzięki czemu zobaczymy prawdziwy obraz danych.

Wdrażamy Google Analytics 4 również w aplikacjach. Przygotowujemy pełne wymagania i przechodzimy z deweloperami przez proces wdrażania, testowa i produkcji. 

Posiadamy własnych deweloperów, więc jeśli nie masz zasobów deweloperskich jesteśmy w stanie w pełni przygotować wybijanie warstwy danych po swojej stronie.

Nastawiamy się na pracę w długim okresie czasowym. W zależności od potrzeb oferujemy pakiety godzinne dopasowane do potrzeb danej firmy z gwarancją szybkiej odpowiedzi i wsparcia analitycznego.

+48 796 393 332

kontakt@bettersteps.pl

Zostańmy w kontakcie